Podstawy JavaScript

Poznaj solidne podstawy języka JavaScript

Zaktualizowany 5 stycznia 2024
avatar
Kurs przygotowany przez Kamil Józwik
Doświadczony developer oraz twórca frontstack.pl

Witaj na kompleksowym kursie JavaScript, w którym zagłębimy się w podstawowe podstawy programowania w JavaScript. Kurs ten został zaprojektowany dla osób pragnących opanować JavaScript w najczystszej postaci, koncentrując się wyłącznie na samym języku, bez wchodzenia w manipulację DOM czy Node.js.

W trakcie tego kursu omówimy podstawowe koncepcje i konstrukcje JavaScript, od podstawowej składni i typów danych po bardziej złożone tematy, takie jak funkcje, obiekty i programowanie asynchroniczne. Naszym celem jest wyposażenie cię w solidne podstawy i dogłębne zrozumienie podstawowych zasad języka JavaScript.

Ten kurs jest idealny dla początkujących osób bez wcześniejszego doświadczenia, a także dla tych, którzy chcą zaktualizować swoje umiejętności zgodnie z aktualnymi standardami.

🎒 Czego się nauczysz

  • Podstawy JavaScript
  • Pętle i warunki
  • Funkcje
  • Obiekty
  • Tablice
  • Format JSON
  • Obsługa błędów
  • Asynchroniczność
  • Daty i godziny
  • Moduły JS

⚙️ Format kursu

Kurs ten został stworzony w taki sposób, abyś mógł/mogła skorzystać zarówno z wiedzy mojej, jak i innych, dużo bardziej doświadczonych w swoich wąskich dziedzinach ekspertów.

Każda lekcja składa się z przygotowanej przeze mnie części tekstowej (i w niektórych miejscach również wideo), która dokładnie omawia dany temat oraz zawiera przykładowy kod, który możesz łatwo kopiować. Późniejsze przeszukiwanie materiałów oraz odświeżanie wiedzy jest również znacznie łatwiejsze w przypadku tekstu niż w przypadku materiałów wideo.

Poza tym, w każdej lekcji znajdziesz również odesłanie do zewnętrznych materiałów (głównie wideo na YouTube), które są przygotowane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Dzięki temu będziesz mógł/mogła poznać dany temat z różnych perspektyw, a ja będę mógł łatwo aktualizować lekcje w sytuacji, gdy pojawi się nowy, dużo lepszy materiał omawiający dany temat.

Dzięki takiemu podziałowi materiałów, będziesz miał/miała pewność, że otrzymujesz najlepszą i najbardziej aktualną wiedzę, która jest obecnie dostępna online 💪

🧑‍💻 Przykładowe lekcje

Poniżej znajdziesz listę wszystkich rozdziałów. Znajdziesz w nich przykładowe lekcje, do których dostęp jest darmowy. Dzięki temu możesz ocenić, czy taki format nauki jest dla Ciebie odpowiedni.

Nie masz dostępu do tego kursu 😢

Dostęp do kursu

Technologie
JAVASCRIPT
Cena za osobę
49.99PLN
brutto
Dostęp na 12 miesięcy

Uzyskaj dostęp 🔓

Uzyskaj dostęp do kursu online i zacznij naukę już teraz. Wszystkie materiały oraz projekty do samodzielnej realizacji będą dla Ciebie dostępne od razu po zaksięgowaniu płatności 🎉

Musisz być zalogowany